Image module

Hakkımızda;

Kutu ve ambalaj sektöründe 16 yılı aşkın süredir devam eden çalışmalarımızı siz değerli müşterilerimize hizmet olarak sunmaktayız. Tüm siparişleriniz istenilen kalitede ve zamanında üretilmektedir. Standart kesim ve baskılı koliler, özel kesimli flekso baskılı, ofset baskılı kutular, poşet, koli bandı ve karton çanta genel faaliyet alanımızı oluşturmaktadır.

Yıllık üretim kapasitemiz; 6000 ton koli ve kağıt, 1200 ton poşet. Doğru kaliteyi uygun fiyatla buluşturuyor, siparişlerinizi zamanında teslim etmek için işinizi her adımda özenle takip ediyoruz.

Kurumumuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet felsefesiyle çıktığı yolda emin adımlarla ilerleyişini sürdürmektedir.

Tarihçemiz:

Kutu Ambalaj Plastik San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2001 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Ambalaj sektöründe 16 senelik deneyimlerimiz, aktif ve dinamik çalışma ekibimiz ile sektör normlarını yakından takip ediyor, bilgi ve çalışmalarımızı güncel tutuyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ile sektördeki yerimizi daima ileriye taşımayı hedeflemekteyiz. Yıllık büyüme oranımız doğru yolda olduğumuzun objektif göstergesidir.

Kalite politikamız;

Müşteri odaklı çalışma prensibimiz ve sürekli iyileştirme tekniklerimiz ile kurumumuzun kalite prensiplerini kalıcı olarak sürdürmekteyiz. Gelişen ve hızla değişen çağın yeniliklerine uyum sağlayarak, ambalaj sektöründe sürekli yenilenen aktif bilgi ve teknikler ile yola devam eden ve uluslararası hizmet vermeyi hedefleyen bir kurum olarak çalışmaktayız

Vizyonumuz;

Ambalaj sektöründe çağın gelişimine uyum sağlayarak, uluslararası ölçekte hizmet veren bir kurum olmayı ve daha büyük hedefler için ilerlemeyi amaçlıyoruz.

Misyonumuz;

Ambalaj sektöründe etkin, sürdürülebilir, kaliteli ve müşteri memnuniyeti yüksek hizmet sağlamak. Hedeflerimize ulaşma yolunda sektör verilerini takip etme ve güncel bilgi odaklı çalışma.

Temel Değerlerimiz,
Bilgi sahibi olma ve bilgiye dayalı çalışma,
Müşteri, çalışan ve tedarikçi odaklı olmak,
Yasal ve etkin kurallara uymak,
Esnek, hızlı ve durumsal davranmak.