HAKKIMIZDA

2000 yılında Ambalaj sektörüne giriş yapan Kutu Ambalaj Plastik San. Tic. Ltd. Şti. kurulmuş olduğu ilk yıllarda yapmış olduğu atılımlar ve yatırımlarla daha ilk yıllarda başlamak üzere sektörde kalıcı ve lider olmayı hedeflediğini hissettirmiştir.

Türkiye de hızla büyüyen üretim yanında ambalajlamayı da büyütmüş ve önemli bir duruma getirmiştir. Oluklu mukavva koli ofset kutu artık her üreticinin mutlaka kullanması gerektiği bir ürün haline gelmiştir.

Kutu Ambalaj olarak müşterilerimizin ürünlerine uygun kalitede ve ekonomik fiyatlarımız yanı sıra vermiş olduğumuz hızlı hizmetle güvenlerini kazanmış ve müşterilerimizin desteğini alarak makine parkurumuza artırmaya yönelik yatırımlara hız vermiş bulunmaktayız.

Yüksek kar gütmek yerine süreklilik ve kaliteli hizmet ilkesini benimseyen Kutu Ambalaj bu ilkesini muhafaza etmekte kararlılığını sürdürmektedir.

Flekso baskılı koli , köşebent ve ofset baskılı kutu üretiminin yanı sıra promosyon sektörü için ambalaj kolileri, kutuları ve oto güneşliği bir çok ürün üretmekte ve satışını gerçekleştirmektedir.

Üretimimizde baskılı koli, baskısız koli, kutu, kesimli kutu, kumanya kolisi, erzak kolisi, profil kolisi, taşıma kolisi, arşiv kolisi gibi bir çok ürün imal edilmekte ve sizler için stoklarda tutulmaktadır.

Kutu Ambalaj Olarak olarak Profesyonel idari kadrosu ve üretim kadrosuyla ihtiyaçlarınıza hızlı çözüm üretmek için sizleri beklemektedir.

Kutu Ambalaj Plastik San. Tic. Ltd. Şti.

0
Müşterilerimiz
0
Ürün Çeşidi
0
Tamamlanmış Ürün

REFERANSLARIMIZ